دیدار کارکنان معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با دکتر مونسان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش٫ دکتر مونسان در دیدار با کارکنان معاونت توریسم سازمان منطقه آزاد آیین با تبریک سنه جدید از تلاشهای پرسنل این دسته قسمت و تشکر کرد.

وی دستیابی به سطحی از وظیفه شناسی که کارکنان فارغ از پچیش فروش تور کیش نوروز 97 بعد مادی و بدون پروا به حدود وظیفه اداری خویش از روی حس مسئولیت خدادادی نسبت به اتمام امور اقدام می کنند را خاصیت سازمان های متعالی برشمرد و گفت: اینکه کارکنان این معاونت و سایر بخش های سازمان لغایت صبح روز پس حتی با امکانات شخصی به خدمت رسانی به گردشگران و اتباع مشغول هستند نوید دسته دستیابی به جایگاه والایی از نظر مسئولیت پذیری و مردم داری است.

دکتر مونسان سال 94 را سالی پر بار برای مذهب دانست که با وجود کمبود منابع مالی هیچ یک از پروژه ها از توسعه باز نماند و روند توسعه مذهب با شتاب نکوداشتن مسیرخود را طی کرد.

وی با آرزوی برکت و سلامتی برای کارکنان پر کوشش معاونت توریسم و خانواده هایشان در سال 95 از آنان اراده این نشاط و وظیفه شناسی خود را درسال 95 حفظ کنند زیرا برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگری و طرح ایده های نو هیچ مرزی هستی ندارد و پویایی لازمه توسعه گردشگری است.

مدیرعامل سازمان آزادگاه دین با اشاره به طرح خوب نظام سناک و کار آمدی این سامانه گفت: در استانداردها پا را از چارچوب های تو مملکت فراتر گذاشته و باید با استانداردهای بین المللی تور ارزان کیش پیش برویم و این فرمایش نیازمند وارسی های پیوسته بر همه بخش هاست.

وی با اشاره به پافشاری رییس جمهور در ایجاد بسته های ارزان سفر به دین گفت: جزیره دین حائز پتانسیل های خوبی برای تمام سال است که می طاقت با کمی رسیدگی پیشنهادهای خوبی برای سفر ارزان به مذهب ارائه داد.

دکتر مونسان افزود: بر قراری پروازهای سرویس ارزان از دسته این طرح هاست که با توجه به خرید ایرباس ها برای هواپیمایی کیش و تعویض آنها می توانیم چند فروند دیگر از هواپیماهای این کمپانی را به پرواز ارزان برگزیدن دهیم لغایت گردشگران و شهروندان از مزایای سفر ارزان بهره مند شوند.

وی هدفگذاری توریسم سال 95 را رشد 80 درصدی گردشگران مذهب در ایام غیر از نوروز برشمرد و گفت: در امسال باید تلاشمان بر پایداری آمارهای توریسم معطوف شود.

در پسین این نشانیدن کارکنان معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد دین از حمایت ها و پیشنهاد های دکتر مونسان در تبیین راه توریسم کیش در یکسال گذشته تقدیر و تشکر کردند.